Кривична пријава за скопјанец кој фалсификувал диплома за да се вработи - А1он
Почетна Македонија Кривична пријава за скопјанец кој фалсификувал диплома за да се вработи
Македонија

Кривична пријава за скопјанец кој фалсификувал диплома за да се вработи

13/02/2018 - 13:26 950 прегледи
Кривична пријава за скопјанец кој фалсификувал диплома за да се вработи