Шведскиот премиер со благодарност до Царовска за пристапувањето кон „Global Deal“ - А1он
Почетна Македонија Шведскиот премиер со благодарност до Царовска за пристапувањето кон „Global Deal“
Македонија

Шведскиот премиер со благодарност до Царовска за пристапувањето кон „Global Deal“

13/02/2018 - 13:01 99 прегледи
Шведскиот премиер со благодарност до Царовска за пристапувањето кон „Global Deal“