Тилерсон: Крајот на операцијата не значи и трајна победа над исламистите - А1он
Почетна Свет Тилерсон: Крајот на операцијата не значи и трајна победа над исламистите
Свет

Тилерсон: Крајот на операцијата не значи и трајна победа над исламистите

13/02/2018 - 12:49 32 прегледи
Тилерсон: Крајот на операцијата не значи и трајна победа над исламистите