СБ на ОН разгледува предлог за 30-дневно примирје во Сирија - А1он Advertisement
Почетна Свет СБ на ОН разгледува предлог за 30-дневно примирје во Сирија
Свет

СБ на ОН разгледува предлог за 30-дневно примирје во Сирија

13/02/2018 - 09:53 22 прегледи
СБ на ОН разгледува предлог за 30-дневно примирје во Сирија