ВИДЕО: Како „Армијата на убавици“ на Ким Џонг-ун ги бодри севернокорејските спортисти во Пјонгчанг? - А1он
Почетна Спорт ВИДЕО: Како „Армијата на убавици“ на Ким Џонг-ун ги бодри севернокорејските спортисти во Пјонгчанг?
Спорт

ВИДЕО: Како „Армијата на убавици“ на Ким Џонг-ун ги бодри севернокорејските спортисти во Пјонгчанг?

12/02/2018 - 23:20 1,783 прегледи