Си-Ен-Ен: Бакр ал-Багдади бил тешко повреден во воздушен напад во мај минатата година - А1он
Почетна Свет Си-Ен-Ен: Бакр ал-Багдади бил тешко повреден во воздушен напад во мај минатата година
Свет

Си-Ен-Ен: Бакр ал-Багдади бил тешко повреден во воздушен напад во мај минатата година

12/02/2018 - 19:44 219 прегледи
Си-Ен-Ен: Бакр ал-Багдади бил тешко повреден во воздушен напад во мај минатата година