Тилерсон: САД ќе продолжи со поддршката за Египет во борбата против тероризмот - А1он
Почетна Свет Тилерсон: САД ќе продолжи со поддршката за Египет во борбата против тероризмот
Свет

Тилерсон: САД ќе продолжи со поддршката за Египет во борбата против тероризмот

12/02/2018 - 16:49 38 прегледи
Тилерсон: САД ќе продолжи со поддршката за Египет во борбата против тероризмот