(ВИДЕО) Заев-Јилдирим: Подготвени сме да создадеме услови за повеќе инвестиции од Турција - А1он
Почетна Економија (ВИДЕО) Заев-Јилдирим: Подготвени сме да создадеме услови за повеќе инвестиции од Турција
Економија

(ВИДЕО) Заев-Јилдирим: Подготвени сме да создадеме услови за повеќе инвестиции од Турција

12/02/2018 - 11:18 608 прегледи