ВИДЕО: Ермал Мета и Фабрицио Моро ќе ја претставуваат Италија на Евровизија 2018 - А1он
Почетна МагазинЗабава ВИДЕО: Ермал Мета и Фабрицио Моро ќе ја претставуваат Италија на Евровизија 2018
Забава

ВИДЕО: Ермал Мета и Фабрицио Моро ќе ја претставуваат Италија на Евровизија 2018

11/02/2018 - 11:39 555 прегледи
ВИДЕО: Ермал Мета и Фабрицио Моро ќе ја претставуваат Италија на Евровизија 2018