ФОТО: Ким Џонг-ун изгради луксузен скијачки центар со кој сака да привлекува туристи - А1он
Почетна МагазинПатувања ФОТО: Ким Џонг-ун изгради луксузен скијачки центар со кој сака да привлекува туристи
Патувања

ФОТО: Ким Џонг-ун изгради луксузен скијачки центар со кој сака да привлекува туристи

07/02/2018 - 22:39 2,921 прегледи
ФОТО: Ким Џонг-ун изгради луксузен скијачки центар со кој сака да привлекува туристи