На градилиште во Хонг Конг пронајдена бомба, блокиран центарот на градот - А1он
Почетна Свет На градилиште во Хонг Конг пронајдена бомба, блокиран центарот на градот
Свет

На градилиште во Хонг Конг пронајдена бомба, блокиран центарот на градот

31/01/2018 - 12:52 114 прегледи
На градилиште во Хонг Конг пронајдена бомба, блокиран центарот на градот