Серена Вилијамс му пиша на македонскиот тенисер: „Луѓе како тебе ме инспирираат“ - А1он
Почетна СпортТенис Серена Вилијамс му пиша на македонскиот тенисер: „Луѓе како тебе ме инспирираат“
Тенис

Серена Вилијамс му пиша на македонскиот тенисер: „Луѓе како тебе ме инспирираат“

25/01/2018 - 17:38 2,026 прегледи
Серена Вилијамс му пиша на македонскиот тенисер: „Луѓе како тебе ме инспирираат“