Пукање во училиште во САД – двајца мртви, 19 повредени - А1он
Почетна Свет Пукање во училиште во САД – двајца мртви, 19 повредени
Свет

Пукање во училиште во САД – двајца мртви, 19 повредени

23/01/2018 - 21:31 211 прегледи
Пукање во училиште во САД – двајца мртви, 19 повредени