Повлечено предупредувањето за цунами по земјотресот на Алјаска - А1он
Почетна Свет Повлечено предупредувањето за цунами по земјотресот на Алјаска
Свет

Повлечено предупредувањето за цунами по земјотресот на Алјаска

23/01/2018 - 17:10 352 прегледи
Повлечено предупредувањето за цунами по земјотресот на Алјаска