ЦИА: Северна Кореја ќе може да ги нападне САД за неколку месеци - А1он
Почетна Свет ЦИА: Северна Кореја ќе може да ги нападне САД за неколку месеци
Свет

ЦИА: Северна Кореја ќе може да ги нападне САД за неколку месеци

22/01/2018 - 20:09 375 прегледи
ЦИА: Северна Кореја ќе може да ги нападне САД за неколку месеци