Косовското обвинителство негира дека денес ќе објави резултати од истрагата за убиството на Ивановиќ - А1он
Почетна Регион Косовското обвинителство негира дека денес ќе објави резултати од истрагата за убиството на Ивановиќ
Регион

Косовското обвинителство негира дека денес ќе објави резултати од истрагата за убиството на Ивановиќ

22/01/2018 - 16:13 100 прегледи
Косовското обвинителство негира дека денес ќе објави резултати од истрагата за убиството на Ивановиќ