Грција очекува напредок во изнаоѓање на решение на средбата Заев-Ципрас - А1он
Почетна Регион Грција очекува напредок во изнаоѓање на решение на средбата Заев-Ципрас
Регион

Грција очекува напредок во изнаоѓање на решение на средбата Заев-Ципрас

22/01/2018 - 16:08 118 прегледи
Грција очекува напредок во изнаоѓање на решение на средбата Заев-Ципрас