Францускиот министер за надворешни работи предупреди дека Русија не може сама да ја реши сириската криза - А1он
Почетна Свет Францускиот министер за надворешни работи предупреди дека Русија не може сама да ја реши сириската криза
Свет

Францускиот министер за надворешни работи предупреди дека Русија не може сама да ја реши сириската криза

22/01/2018 - 10:44 57 прегледи
Францускиот министер за надворешни работи предупреди дека Русија не може сама да ја реши сириската криза