Абас ќе бара од ЕУ да ја признае Палестина - А1он
Почетна Свет Абас ќе бара од ЕУ да ја признае Палестина
Свет

Абас ќе бара од ЕУ да ја признае Палестина

22/01/2018 - 10:42 73 прегледи
Абас ќе бара од ЕУ да ја признае Палестина