СПД влегува во официјални преговори за нова широка коалиција со Меркел - А1он
Почетна Свет СПД влегува во официјални преговори за нова широка коалиција со Меркел
Свет

СПД влегува во официјални преговори за нова широка коалиција со Меркел

21/01/2018 - 17:56 126 прегледи
СПД влегува во официјални преговори за нова широка коалиција со Меркел