Талибанците презедоа одговорност за нападот на хотелот во Кабул - А1он
Почетна Свет Талибанците презедоа одговорност за нападот на хотелот во Кабул
Свет

Талибанците презедоа одговорност за нападот на хотелот во Кабул

21/01/2018 - 14:51 344 прегледи
Талибанците презедоа одговорност за нападот на хотелот во Кабул