Турција најави напад со копнени сили во Сирија - А1он
Почетна Регион Турција најави напад со копнени сили во Сирија
Регион

Турција најави напад со копнени сили во Сирија

20/01/2018 - 22:15 345 прегледи
Турција најави напад со копнени сили во Сирија