СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ и Груевски воведоа физички лица да плаќаат ДДВ - А1он
Почетна Економија СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ и Груевски воведоа физички лица да плаќаат ДДВ
Економија

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ и Груевски воведоа физички лица да плаќаат ДДВ

20/01/2018 - 20:22 1,479 прегледи
СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ и Груевски воведоа физички лица да плаќаат ДДВ