По турскиот воздушен напад, Русија ја повлекува војската од Африн - А1он
Почетна Свет По турскиот воздушен напад, Русија ја повлекува војската од Африн
Свет

По турскиот воздушен напад, Русија ја повлекува војската од Африн

20/01/2018 - 18:56 2,737 прегледи
По турскиот воздушен напад, Русија ја повлекува војската од Африн