ВИДЕО: Се степаа Немања Бјелица и Арон Афлало на мечот помеѓу Минесота и Орландо - А1он
Почетна СпортКошарка ВИДЕО: Се степаа Немања Бјелица и Арон Афлало на мечот помеѓу Минесота и Орландо
Кошарка

ВИДЕО: Се степаа Немања Бјелица и Арон Афлало на мечот помеѓу Минесота и Орландо

17/01/2018 - 20:33 646 прегледи
ВИДЕО: Се степаа Немања Бјелица и Арон Афлало на мечот помеѓу Минесота и Орландо