Повлечено предупредувањето за цунами во Перу - А1он
Почетна Свет Повлечено предупредувањето за цунами во Перу
Свет

Повлечено предупредувањето за цунами во Перу

14/01/2018 - 14:28 95 прегледи
Повлечено предупредувањето за цунами во Перу