ВИДЕО: Експлозија во Скадар, мета на нападот бил албански бизнисмен - А1он
Почетна Регион ВИДЕО: Експлозија во Скадар, мета на нападот бил албански бизнисмен
Регион

ВИДЕО: Експлозија во Скадар, мета на нападот бил албански бизнисмен

13/01/2018 - 15:35 372 прегледи
ВИДЕО: Експлозија во Скадар, мета на нападот бил албански бизнисмен