Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“ - А1он
Почетна Актуелно Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“
Актуелно

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

13/01/2018 - 11:28 2,165 прегледи
Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“