Меркел се надева дека ќе има нова влада до април - А1он
Почетна Свет Меркел се надева дека ќе има нова влада до април
Свет

Меркел се надева дека ќе има нова влада до април

13/01/2018 - 10:38 45 прегледи
Меркел се надева дека ќе има нова влада до април