Сообраќајот по влажни коловози, слаб снег на Шапка, Маврово и Стража - А1он
Почетна Македонија Сообраќајот по влажни коловози, слаб снег на Шапка, Маврово и Стража
Македонија

Сообраќајот по влажни коловози, слаб снег на Шапка, Маврово и Стража

13/01/2018 - 08:42 53 прегледи
Сообраќајот по влажни коловози, слаб снег на Шапка, Маврово и Стража