Шулц: Ќе има европски министер за финансии - А1он
Почетна Свет Шулц: Ќе има европски министер за финансии
Свет

Шулц: Ќе има европски министер за финансии

12/01/2018 - 20:45 230 прегледи
Шулц: Ќе има европски министер за финансии