Жестоки судири на Западниот Брег помеѓу палестински демонстранти и израелски војници - А1он
Почетна Свет Жестоки судири на Западниот Брег помеѓу палестински демонстранти и израелски војници
Свет

Жестоки судири на Западниот Брег помеѓу палестински демонстранти и израелски војници

12/01/2018 - 17:24 111 прегледи
Жестоки судири на Западниот Брег помеѓу палестински демонстранти и израелски војници