Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце - А1он
Почетна Македонија Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце
Македонија

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце

12/01/2018 - 15:33 141 прегледи
Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце