(ВИДЕО) Костовски: СДСМ донесе неуставен закон за двојазичност со кој се деградира употребата на македонскиот јазик - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Костовски: СДСМ донесе неуставен закон за двојазичност со кој се деградира употребата на македонскиот јазик
Македонија

(ВИДЕО) Костовски: СДСМ донесе неуставен закон за двојазичност со кој се деградира употребата на македонскиот јазик

12/01/2018 - 14:14 96 прегледи