Путин: Странски сили стојат зад нападот со дронови на руските бази во Сирија - А1он Advertisement
Почетна Свет Путин: Странски сили стојат зад нападот со дронови на руските бази во Сирија
Свет

Путин: Странски сили стојат зад нападот со дронови на руските бази во Сирија

11/01/2018 - 22:18 1,110 прегледи
Путин: Странски сили стојат зад нападот со дронови на руските бази во Сирија