Северна Кореја ќе испрати спортисти и делегација на високо ниво на ЗОИ во Пјонгчанг - А1он
Почетна Спорт Северна Кореја ќе испрати спортисти и делегација на високо ниво на ЗОИ во Пјонгчанг
Спорт

Северна Кореја ќе испрати спортисти и делегација на високо ниво на ЗОИ во Пјонгчанг

09/01/2018 - 09:18 98 прегледи
Северна Кореја ќе испрати спортисти и делегација на високо ниво на ЗОИ во Пјонгчанг