ВИДЕО: Блејк Грифин претрпе потрес на мозокот на синоќешниот натпревар против Голден Стејт - А1он
Почетна СпортКошарка ВИДЕО: Блејк Грифин претрпе потрес на мозокот на синоќешниот натпревар против Голден Стејт
Кошарка

ВИДЕО: Блејк Грифин претрпе потрес на мозокот на синоќешниот натпревар против Голден Стејт

07/01/2018 - 13:12 319 прегледи
ВИДЕО: Блејк Грифин претрпе потрес на мозокот на синоќешниот натпревар против Голден Стејт