Кари со 45 поени го предводеше Голден Стејт до победа кај Клиперс - А1он
Почетна СпортКошарка Кари со 45 поени го предводеше Голден Стејт до победа кај Клиперс
Кошарка

Кари со 45 поени го предводеше Голден Стејт до победа кај Клиперс

07/01/2018 - 13:08 31 прегледи
Кари со 45 поени го предводеше Голден Стејт до победа кај Клиперс