„Тојота“ за три години планира да промовира 10 електромобили - А1он
Почетна СпортАвтомобилизам „Тојота“ за три години планира да промовира 10 електромобили
Автомобилизам

„Тојота“ за три години планира да промовира 10 електромобили

19/12/2017 - 15:35 63 прегледи
„Тојота“ за три години планира да промовира 10 електромобили