Груевски на средбата со Сијарто изрази загриженост за загрозување на основните слободи и права во Македонија - А1он Advertisement
Почетна Македонија Груевски на средбата со Сијарто изрази загриженост за загрозување на основните слободи и права во Македонија
Македонија

Груевски на средбата со Сијарто изрази загриженост за загрозување на основните слободи и права во Македонија

18/12/2017 - 20:30 413 прегледи
Груевски на средбата со Сијарто изрази загриженост за загрозување на основните слободи и права во Македонија