Сеиф ел Ислам, синот на Моамер Гадафи веројатно ќе се кандидира за претседател на Либија - А1он Advertisement
Почетна Свет Сеиф ел Ислам, синот на Моамер Гадафи веројатно ќе се кандидира за претседател на Либија
Свет

Сеиф ел Ислам, синот на Моамер Гадафи веројатно ќе се кандидира за претседател на Либија

18/12/2017 - 17:05 931 прегледи
Сеиф ел Ислам, синот на Моамер Гадафи веројатно ќе се кандидира за претседател на Либија