Турција планира да го заврши ѕидот на границата со Сирија до на пролет - А1он Advertisement
Почетна Свет Турција планира да го заврши ѕидот на границата со Сирија до на пролет
Свет

Турција планира да го заврши ѕидот на границата со Сирија до на пролет

18/12/2017 - 16:48 105 прегледи
Турција планира да го заврши ѕидот на границата со Сирија до на пролет