Русија и Србија се договорија за укинување на забраната за реекспорт на руски гас - А1он Advertisement
Почетна Регион Русија и Србија се договорија за укинување на забраната за реекспорт на руски гас
Регион

Русија и Србија се договорија за укинување на забраната за реекспорт на руски гас

18/12/2017 - 16:40 315 прегледи
Русија и Србија се договорија за укинување на забраната за реекспорт на руски гас