Русија и Иран остануваат цврсто решени на спроведување на Договорот за иранската нуклеарна програма - А1он Advertisement
Почетна Свет Русија и Иран остануваат цврсто решени на спроведување на Договорот за иранската нуклеарна програма
Свет

Русија и Иран остануваат цврсто решени на спроведување на Договорот за иранската нуклеарна програма

18/12/2017 - 15:48 55 прегледи
Русија и Иран остануваат цврсто решени на спроведување на Договорот за иранската нуклеарна програма