Србија и Република Српска ќе го тужат НАТО за бомбардирањето со осиромашен ураниум - А1он Advertisement
Почетна Актуелно Србија и Република Српска ќе го тужат НАТО за бомбардирањето со осиромашен ураниум
Актуелно

Србија и Република Српска ќе го тужат НАТО за бомбардирањето со осиромашен ураниум

18/12/2017 - 13:34 1,423 прегледи
Србија и Република Српска ќе го тужат НАТО за бомбардирањето со осиромашен ураниум