Ердоган: Турција ќе ја прочисти границата од сириските Курди - А1он Advertisement
Почетна Регион Ердоган: Турција ќе ја прочисти границата од сириските Курди
Регион

Ердоган: Турција ќе ја прочисти границата од сириските Курди

17/12/2017 - 20:06 322 прегледи
Ердоган: Турција ќе ја прочисти границата од сириските Курди