Путин: Благодарност до Трамп и ЦИА, спречен е нападот врз катедралата - А1он Advertisement
Почетна Свет Путин: Благодарност до Трамп и ЦИА, спречен е нападот врз катедралата
Свет

Путин: Благодарност до Трамп и ЦИА, спречен е нападот врз катедралата

17/12/2017 - 20:03 2,869 прегледи
Путин: Благодарност до Трамп и ЦИА, спречен е нападот врз катедралата