(ВИДЕО) Заев и Рама од Пустец: Ги унапредуваме односите и низ грижа за малцинските права - А1он
Почетна Актуелно (ВИДЕО) Заев и Рама од Пустец: Ги унапредуваме односите и низ грижа за малцинските права
Актуелно

(ВИДЕО) Заев и Рама од Пустец: Ги унапредуваме односите и низ грижа за малцинските права

16/12/2017 - 15:59 861 прегледи
(ВИДЕО) Заев и Рама од Пустец: Ги унапредуваме односите и низ грижа за малцинските права