Москва: САД од борци на ИД формираат „Нова сириска војска“ - А1он Advertisement
Почетна Свет Москва: САД од борци на ИД формираат „Нова сириска војска“
Свет

Москва: САД од борци на ИД формираат „Нова сириска војска“

16/12/2017 - 14:21 157 прегледи
Москва: САД од борци на ИД формираат „Нова сириска војска“