Во Нигерија уапсени најмалку 400 лица поврзани со Боко харам - А1он
Почетна Свет Во Нигерија уапсени најмалку 400 лица поврзани со Боко харам
Свет

Во Нигерија уапсени најмалку 400 лица поврзани со Боко харам

16/12/2017 - 14:19 39 прегледи
Во Нигерија уапсени најмалку 400 лица поврзани со Боко харам